Nasza oferta

Każdy z nas zdaje sobie sprawę z tego jak bardzo owocna współpraca uzależniona jest od klarownych zasad i jasno przedstawionych wzajemnych oczekiwań partnerów. Mając to na uwadze, nasza firma dokłada wszelkich starań, aby Afilianci z którymi współpracujemy zawsze mieli poczucie bezpieczeństwa i klarowności zasad.

Dzięki temu współpraca przebiega w atmosferze zaufania, w sposób sprawny i tym samym satysfakcjonujący dla wszystkich. Wiedząc jak dużo pracy wkładają Afilianci w promocję witryn, udostępniliśmy im nasze autorskie rozwiązanie, które w znaczący sposób może się przyczynić do zbudowania własnej, skutecznej sieci stron. Każdego dnia koncentrujemy siły na zdobywaniu cennych informacji z rynku marketingu online i afiliacyjnego w celu identyfikacji innowacyjnych trendów i źródeł ruchu, tak aby jeszcze bardziej zmaksymalizować sposoby pozyskiwania potencjalnych klientów.

Nasza wiedza z powyższych obszarów, która się poszerza z każdą nowinką z powyższych obszarów pozwala na obranie jak najlepszych kierunków działań w zakresie opracowywania odpowiednich narzędzi promocyjnych zwiększających sprzedaż. Działania, które prowadzimy, nie tylko mają ma na celu przyciągnięcie jak największej liczby Webmasterów, ale również zapewnienie im ponadprzeciętnych wyników finansowych.

Pomoc Online
& Wsparcie

Czy wiesz dlaczego żurawie podróżują do ciepłych krajów w kluczach?

To pozwala im na zmniejszenie oporu powietrza i szybsze osiągnięcie celu, dużo szybsze, niż byłyby w stanie to zrobić osobno. Również w biznesie najważniejsza jest praca zespołowa. Rozumiemy dlaczego jest ona kluczem do sukcesu.

Nasi Partnerzy mogą polegać na naszej pomocy i systemie wsparcia bazującym na materiałach promocyjnych i doradztwie. Podajemy Ci pomocną dłoń, po to, żeby obserwować jak zarabiasz w naszym programie coraz więcej pieniędzy.

Narzędzia do Promocji

Marketing online jest sporym wyzwaniem....

Wymaga on dużej wiedzy oraz doboru takich narzędzi promocyjnych, które przełożą się na ruch dobrej jakości, sprzedaż produktów, oraz wysokie dochody naszych Partnerów. Dzielimy się z Tobą wiedzą i rozwiązaniami, aby osiągnąć wspólny sukces. Z naszym systemem pomocy marketingowej przekroczysz własne oczekiwania.

Zoptymalizowane
Witryny

Z pewnością wiesz wiele na temat stron internetowych w tym stron typu Landing Page, oraz o tym jak powinny wyglądać i funkcjonować.

Nasz system oparty o szyte na miarę potrzeb i zoptymalizowane strony Landing Page spełni Twoje oczekiwania. Strony Landing Page oparte o nasz autorski system CMS, oraz zaprojektowane przez zespoły utalentowanych grafików i programistów, sprawią, że będzie odwiedzało je coraz więcej użytkowników, którzy złożą zamówienia, a Ty otrzymasz za to wysoką prowizję.

System
Weryfikacji Jakości

Cały ruch generowany przez naszych Partnerów jest następnie sprawdzany, aby ocenić jego jakość.

Co rozumiemy przez „jakość”? Krótko mówiąc im wyższa liczba i odsetek prawdziwych i kompletnych zapytań od klientów, którzy są zainteresowani zakupem produktów i usług sprzedawanych przez nasz program, tym lepsza jakość ruchu.

Tak zebrane leady muszą mieć poprawne i kompletne dane kontaktowe. Ponadto sprawdzamy, czy zapytania leadów nie zostały wygenerowane w sposób, którego nasz program nie dopuszcza.