Blog

PaydayMansion zapewnia swoim Afiliatom szeroki wybór materiałów promocyjnych, technologię optymalizacji leadów, maksymalnie elastyczne warunki współpracy oraz niezawodną obsługę, jak również najwyższe prowizje na rynku.

Jak struktura Twojej strony wpływa na SEO?

Druga istotna wskazówka, która poprawi pozycjonowanie Twojej strony, jest związana z tzw. “głębokością”. Określenie to jest związane z ilością podstron, jaką musi przeklikać użytkownik, aby dostać się do najgłebszej podstrony. Im mniejsza jest liczba kliknięć, jaką musi wykonać odwiedzający, tym Twoja strona powinna znaleźć się na wyższym miejscu w wyszukiwarkach. Droga użytkownika do odnalezienia poszukiwanej informacji powinna być jak najprostsza i jak najkrótsza.

 
Trzecią radą, która może pomóc Ci w poprawie wydajności SEO jest nawigacja poprzez linki. Wdrożenie tego pomoże także użytkownikom Twojej strony. Aby poprawić nawigację, można użyć:
  • wewnętrznych linków, które przekierowywuja na Twoją witrynę z zupełnie odrębnych stron internetowych,
  • wewnętrznych linków, którę wiążą ze sobą Twoje podstrony. 
 
Wszystkie te wskazówki są przydatne podczas tworzenia strony internetowej. Wdrożenie tych rad pomoże użytkownikom w odnalezieniu informacji, których szukają, właśnie na Twojej stronie, a nie na jakiekolwiek innej. Podczas budowania własnej strony internetowej pamiętaj o powyższych wskazówkach dotyczących pozycjonowania, a na pewno w niedługim czasie przełoży się to na wielkość ruchu na Twojej stronie.