Blog

PaydayMansion zapewnia swoim Afiliatom szeroki wybór materiałów promocyjnych, technologię optymalizacji leadów, maksymalnie elastyczne warunki współpracy oraz niezawodną obsługę, jak również najwyższe prowizje na rynku.

 1. Porady SEO na 2016 rok

  Zostało już tylko kilka tygodni do Nowego Roku. Okres ten zawsze skłania do zastanowienia się nad dobrymi zmianami, dlatego przygotowaliśmy dla Was kilka porad pomocnych dla marketerów działających za pomocą SEO, które pomogą Wam w optymalizacji stron.

  Czytaj więcej

 2. Czy blog może przynosić dochody?

  Wielu ludzi zadaje sobie pytanie “czy prowadzenie bloga może naprawdę przynosić dochody?” Odpowiedź brzmi “tak” pod warunkiem, że bloger ma naprawdę dobry pomysł na to o czym chce pisać oraz temat bloga jest jego hobby. Blog pisany z pasją potrafi zaciekawić i przyciągnąć naprawdę dużą liczbę odwiedzających.

  Czytaj więcej

 3. Mobilna rewolucja za sprawą zmiany algorytmu Google

  Google zaprezentowało właśnie zmieniony algorytm dla urządzeń mobilnych. W dzisiejszych czasach smartfony stały się małą, podręczną wersją komputerów, dlatego firma próbuje nadążyć za zmieniającą się technologia.

  Czytaj więcej

 4. Optymalizacja pod kątem lokalizacji

  Twórcy stron często szukają jak najlepszego sposobu na wypromowanie własnych witryn. Jest na to wiele sposobów, jak np. pozycjonowanie SEO czy reklamy poprzez Google AdWords. Istnieje pewien prosty sposób, który szybko pozwoli zoptymalizować stronę tak, aby w szybki sposób docierała ona to zawężonego grona odbiorców.

  Czytaj więcej

 5. Jak zdobyć więcej leadów?

  Pracując w branży związanej z Affiliate Marketingiem możesz napotkać pewne trudności. Postaramy się pomóc Ci zidentyfikować problem i znaleźć właściwe rozwiązania.

  Czytaj więcej

 6. Zdobywanie leadów

  Kiedy pracujesz w marketingu internetowym, Twoim głównym zadaniem jest pozyskanie możliwie wysokiej liczby leadów. Musisz starać się zwiększać nie tylko ich ilość, lecz także, co nawet bardziej istotne - jakość. Leady dobrej jakości można sprzedaż po wyższej cenie. Wysoka wycena Twoich leadów potwierdza także to, że Twój ruch jest wysokiej klasy.

  Czytaj więcej

 7. Śledzenie leadów (tracking)

  Dlaczego śledzenie leadów jest tak ważne dla Twojej strony internetowej? Odpowiedź jest bardzo prosta – śledzenie leadów dostarcza Ci statystyk, które możesz później analizować. Daje Ci to możliwość poprawy zarówno zawartości strony, jak i powierzchni reklamowej. Bez analizy statystyk nie dowiesz się która kampania konwertowała najlepiej ze wszystkich. Jest to niezwykle istotna kwestia jeśli chcesz zmonetyzować swój ruch w najlepszy możliwy sposób.

  Czytaj więcej

 8. Monetyzacja Twojej strony

  Nową stronę internetową w dzisiejszych czasach może stworzyć niemal każdy, jednak należy stworzyć naprawdę dobrą stronę, aby mogła ona przynosić dochód. Na pewno trzeba będzie na to poświęcić sporo czasu, pracy i uwagi, jednak zdecydowanie będzie warto. Możesz zacząć od czegoś prostego, np. od bloga albo WordPressa. Możesz to później przekształcić w coś bardziej profesjonalnego, kiedy już zdobędziesz doświadczenie i nowe umiejętności przydatne w tworzeniu stron.

  Czytaj więcej

 9. Zmiany w SEO

  SEO jest jednym z najszybciej zmieniających się narzędzi marketingowych w internecie. Największe zmiany można było zaobserwować na przestrzeni ostatnich kilku lat. Algorytm wyszukiwarek przechodzi przez coraz to nowe ulepszenia i zmiany. Teraz, w 2013 roku, SEO jest bardziej kompleksowe i skomplikowane niż jeszcze kilka lat temu. Skutkiem tego rozwoju jest fakt, że wyszukiwarki stały się konkurencyjnym miejscem dla webmasterów, którzy walczą w nich o jak najwyższą pozycję.

  Czytaj więcej