Blog

PaydayMansion zapewnia swoim Afiliatom szeroki wybór materiałów promocyjnych, technologię optymalizacji leadów, maksymalnie elastyczne warunki współpracy oraz niezawodną obsługę, jak również najwyższe prowizje na rynku.

  1. Rynek pożyczek krótkoterminowych w Stanach Zjednoczonych – zmiany w prawie w 2012 roku

    Rynek pożyczek krótkoterminowych w Stanach Zjednoczonych jest miejscem zażartej walki o nowych klientów. Działa w nim ponad 10 tysięcy firm, które pożyczają pieniądze klientom indywidualnym oraz małych i średnim przedsiębiorstwom. 99% z tych firm działa w bardzo uczciwy sposób. Jednakże, na rynku tym są także firmy, które psują opinię pozostałym pożyczkodawcom, gdyż dosłownie obdzierają klientów z pieniędzy.

    Czytaj więcej

  2. Badania nad klientami firm udzielających pożyczek gotówkowych

    Kryzys finansowy, wysoka stopa bezrobocia, oraz brak dostępu do kredytów bankowych skłoniły miliony Amerykanów, aby zapukać do drzwi firm udzielających pożyczki gotówkowe. Kto decyduje się na tego typu pożyczki, które na pierwszy rzut oka wydają się bardzo drogie? Zgodnie z badaniami ośrodka Pew Charitable Trust przeprowadzonymi w tym roku, 12 milionów Amerykanów korzysta z pożyczek gotówkowych przynajmniej raz w roku. Średnio, pożyczkobiorcy biorą osiem pożyczek o wartości 375 dolarów i płacą odsetki o wartości do 520 dolarów.

    Czytaj więcej