Blog

PaydayMansion zapewnia swoim Afiliatom szeroki wybór materiałów promocyjnych, technologię optymalizacji leadów, maksymalnie elastyczne warunki współpracy oraz niezawodną obsługę, jak również najwyższe prowizje na rynku.

Porady SEO na 2016 rok

Kiedy myślisz nad optymalizacją stron pod kątem SEO i standardów Google, powinieneś pamiętać przede wszystkim o tym, jak istotnym czynnikiem jest zachowanie użytkowników strony. Ich zachowanie na Twojej stronie wpływa na Twoją pozycję w Google, dlatego dobrym krokiem w stronę aktywizacji odwiedzających może być dodanie przycisków powiązanych z mediami społecznościowymi, jak np. Udostępnij albo Lubię to! Zwiększy to popularność Twojej strony w serwisach społecznościowych, a dodatkowo będzie oznaczało, że treści, które publikujesz są interesujące dla użytkowników, którzy są także skłonni do udostępniania ich swoim znajomym. Powinieneś także badać czas, jaki odwiedzający spędza na Twojej stronie. Jeśli jest to więcej niż kilka sekund, to znaczy, że prawdopodobnie odnalazł tam to, czego szukał.

 

Treści dobrej jakości z pewnością zapewnią Ci wzrost ruchu, a wszechobecne media społecznościowe mogą Ci w tym tylko dodatkowo pomóc. Jeśli chcesz rywalizować z innymi stronami o tej samej tematyce, musisz postarać się, aby treści, które publikujesz były najwyższej jakości. Dobrze jest wyspecjalizować się w węższej tematyce lub nastawić się na ruch lokalny, a nie na całą internetową społeczność. Łatwiej jest wtedy dobierać treści, ale także i reklamy, które będą dopasowane pod konkretną grupę odbiorców. 

 

Powinieneś także sprawdzić swoje słowa kluczowe w Google i pomyśleć o zwiększeniu ich ilości. Zestaw synonimów i wyrazów bliskoznacznych może się okazać pomocny przy tym zadaniu. Pomoże Ci to zwiększyć ruch, a także łatwiej dotrzeć do osób potencjalnie zainteresowanych Twoimi treściami. Użytkownicy łatwiej odnajdą Twoją witrynę, jeśli zapewnisz im większą gamę prowadzących do niej słów kluczowych.