Blog

PaydayMansion zapewnia swoim Afiliatom szeroki wybór materiałów promocyjnych, technologię optymalizacji leadów, maksymalnie elastyczne warunki współpracy oraz niezawodną obsługę, jak również najwyższe prowizje na rynku.

Rady dla użytkowników programów partnerskich

Więcej o zaletach stworzenia własnej marki możesz przeczytać w artykule 'Jak wygląd strony wpływa na konwersję?' 

 
Twoim głównym zadaniem jest praca nad stroną internetową i jak najskuteczniejsze wypromowanie jej, np. poprzez pracę nad jej pozycją w wyszukiwarkach pod różnymi słowami kluczowymi. Powinienes podążać za zmianami w pozycjonowaniu SEO i algorytmach Google. Równie ważne, o ile nie najważniejsze, jest podążanie za potrzebami użytkowników i zmianami w internetowych trendach. 
 
Powinieneś pamiętać, że raz stworzona, niezmieniana strona, nie będzie ciągle najlepsza. Musisz nad nią stale pracować, zmieniać wygląd i wypróbowywać nowe, ulepszone banery. Jeśli chcesz zwiększyć swój ruch, powinieneś poświęcić czas na śledzenie zachodzących w tej branży zmian i wdrażanie ulepszeń. Dobrze jest regularnie sprawdzać statystyki strony, aby dowiedzieć się co powinno się w pierwszej kolejności ulepszyć. 
 
Kiedy zaczynasz myśleć nad współpracą z programami partnerskimi, powinieneś wiedzieć, że budowa własnej strony jest długoterminową inwestycją. Jest to praca, która z pewnością da Ci duże pieniądze, jeżeli tylko będziesz wystarczająco zaangażowany i aktywny. Powinieneś także sprawdzić gdzie możesz zmonetyzować swój ruch po najlepszej cenie na rynku.