Blog

PaydayMansion zapewnia swoim Afiliatom szeroki wybór materiałów promocyjnych, technologię optymalizacji leadów, maksymalnie elastyczne warunki współpracy oraz niezawodną obsługę, jak również najwyższe prowizje na rynku.

Zdobywanie leadów

Możesz spróbować zwiększyć swój ruch poprzez SEO. Warto skupić się na poprawie pozycji strony w wyszukiwarkach, dodaniu słów kluczowych i promocji Twojej strony. Optymalizacja słów kluczowych jest istotna, zwłaszcza jeśli chcesz, aby Twój ruch był bardziej wyselekcjonowany.

 
Bardzo istotne jest, aby lepiej poznać swoich użytkowników. Musisz sprawdzić ich cechy demograficzne, zainteresowania, czasami także ich lokalizację. Pomoże Ci to w optymalizacji strony. Stanie się ona bardziej ciekawa dla określonej grupy ludzi, co pozwoli Ci na sprzedaż lepszej jakości leadów odbiorcom, którzy potrzebują specyficznej bazy danych, np. pożyczkodawcom.
 
Powinieneś także przeanalizować odwiedziny na Twojej stronie. Warto sprawdzić jak dużo czasu użytkownicy spędzają na Twojej stronie, ilość unikalnych użytkowników, współczynnik odrzuceń, odsłony strony, liczbę kompletnych wniosków oraz w którym momencie wypełniania formularza użytkownicy najczęściej rezygnują z dalszego wypełniania wniosku. 
 
Najważniejsze jest sprawdzenie co działa sprawnie, a co nie. Kiedy jeden element zaczyna zawodzić, np. duża ilość niewypełnionych do końca wniosków, powienieneś jak najszybciej sprawdzić w czym tkwi problem i naprawić go. Może to np. oznaczać, że jest jakiś problem technicznych. Musisz być przygotowany na każdą ewentualność jesli nie chcesz stracić użytkowników, co więcej, chcesz przekonać kolejnych do odwiedzania Twojej strony regularnie.