Blog

PaydayMansion zapewnia swoim Afiliatom szeroki wybór materiałów promocyjnych, technologię optymalizacji leadów, maksymalnie elastyczne warunki współpracy oraz niezawodną obsługę, jak również najwyższe prowizje na rynku.

 1. Monetyzacja Twojej strony

  Nową stronę internetową w dzisiejszych czasach może stworzyć niemal każdy, jednak należy stworzyć naprawdę dobrą stronę, aby mogła ona przynosić dochód. Na pewno trzeba będzie na to poświęcić sporo czasu, pracy i uwagi, jednak zdecydowanie będzie warto. Możesz zacząć od czegoś prostego, np. od bloga albo WordPressa. Możesz to później przekształcić w coś bardziej profesjonalnego, kiedy już zdobędziesz doświadczenie i nowe umiejętności przydatne w tworzeniu stron.

  Czytaj więcej

 2. Rady dla użytkowników programów partnerskich

  Programy partnerskie oferują zwykle duży wybór narzędzi promocyjnych, takich jak banery i formularze aplikacyjne. Powinieneś wybrać taka formę promocji, która sprawdzi się najlepiej na Twojej stronie, tzn. będzie najlepiej konwertować. Kolejną jej zaletą powinno być to, że wygląda najlepiej na tle innych elementów strony, nie odróżnia się zbyt mocno, a wręcz sprawia wrażenie zaprojektowanej specjalnie z myślą o Twojej marce.

  Czytaj więcej

 3. Zmiany w SEO

  SEO jest jednym z najszybciej zmieniających się narzędzi marketingowych w internecie. Największe zmiany można było zaobserwować na przestrzeni ostatnich kilku lat. Algorytm wyszukiwarek przechodzi przez coraz to nowe ulepszenia i zmiany. Teraz, w 2013 roku, SEO jest bardziej kompleksowe i skomplikowane niż jeszcze kilka lat temu. Skutkiem tego rozwoju jest fakt, że wyszukiwarki stały się konkurencyjnym miejscem dla webmasterów, którzy walczą w nich o jak najwyższą pozycję.

  Czytaj więcej

 4. Jak struktura Twojej strony wpływa na SEO?

  Zanim zaczniesz budować swoją stronę, powinieneś zastanowić się w jakim języku programowania ją zbudować. Najlepiej omijać języki, którę są trudne i problematyczne, jak np. Flash czy JavaScipt. Zdecydowanie do najlepszych i najmniej skomplikowanych należy XHTML i CSS. Te dwa języki są najłatwiejsze do odczytu dla wyszukiwarek. Ten pierwszy wybór jest szczególnie ważny i z pewnością pozytywnie wpłynie na korzystne wypozycjonowanie Twojej strony w wyszukiwarkach.

  Czytaj więcej

 5. Jak wygląd strony wpływa na konwersję?

  Kiedy myślisz nad stworzeniem strony, pierwszą jaką planujesz jest jej tematyka i treść. Nie wolno jednak zapominać o tym, jak ważny jest wygląd strony. Pierwsze wrażenie odwiedzającego jest niezwykle istotne i często decyduje o tym, czy użytkownik pozostanie na danej stronie, czy nie.

  Czytaj więcej