Blog

PaydayMansion zapewnia swoim Afiliatom szeroki wybór materiałów promocyjnych, technologię optymalizacji leadów, maksymalnie elastyczne warunki współpracy oraz niezawodną obsługę, jak również najwyższe prowizje na rynku.

 1. Porady SEO na 2016 rok

  Zostało już tylko kilka tygodni do Nowego Roku. Okres ten zawsze skłania do zastanowienia się nad dobrymi zmianami, dlatego przygotowaliśmy dla Was kilka porad pomocnych dla marketerów działających za pomocą SEO, które pomogą Wam w optymalizacji stron.

  Czytaj więcej

 2. Czy blog może przynosić dochody?

  Wielu ludzi zadaje sobie pytanie “czy prowadzenie bloga może naprawdę przynosić dochody?” Odpowiedź brzmi “tak” pod warunkiem, że bloger ma naprawdę dobry pomysł na to o czym chce pisać oraz temat bloga jest jego hobby. Blog pisany z pasją potrafi zaciekawić i przyciągnąć naprawdę dużą liczbę odwiedzających.

  Czytaj więcej

 3. Mobilna rewolucja za sprawą zmiany algorytmu Google

  Google zaprezentowało właśnie zmieniony algorytm dla urządzeń mobilnych. W dzisiejszych czasach smartfony stały się małą, podręczną wersją komputerów, dlatego firma próbuje nadążyć za zmieniającą się technologia.

  Czytaj więcej

 4. Optymalizacja pod kątem lokalizacji

  Twórcy stron często szukają jak najlepszego sposobu na wypromowanie własnych witryn. Jest na to wiele sposobów, jak np. pozycjonowanie SEO czy reklamy poprzez Google AdWords. Istnieje pewien prosty sposób, który szybko pozwoli zoptymalizować stronę tak, aby w szybki sposób docierała ona to zawężonego grona odbiorców.

  Czytaj więcej

 5. Jak zdobyć więcej leadów?

  Pracując w branży związanej z Affiliate Marketingiem możesz napotkać pewne trudności. Postaramy się pomóc Ci zidentyfikować problem i znaleźć właściwe rozwiązania.

  Czytaj więcej

 6. Dynamiczny rozwój marketingu afiliacyjnego w USA

  Czy pamiętasz jak wyglądał marketing w Internecie 10, 15 lat temu? Jeśli tak, to prawdopodobnie pamiętasz również niezdarny design, grafikę oraz layout stron internetowych. I twarze ludzi, uradowanych i dumnych, że mają w domu dostęp do Internetu. Wiele zmieniło się od tamtego czasu. Internet i marketing online w żaden sposób nie przypominają tego, co mogliśmy zobaczyć dekadę temu.

  Czytaj więcej

 7. Rynek pożyczek krótkoterminowych w Stanach Zjednoczonych – zmiany w prawie w 2012 roku

  Rynek pożyczek krótkoterminowych w Stanach Zjednoczonych jest miejscem zażartej walki o nowych klientów. Działa w nim ponad 10 tysięcy firm, które pożyczają pieniądze klientom indywidualnym oraz małych i średnim przedsiębiorstwom. 99% z tych firm działa w bardzo uczciwy sposób. Jednakże, na rynku tym są także firmy, które psują opinię pozostałym pożyczkodawcom, gdyż dosłownie obdzierają klientów z pieniędzy.

  Czytaj więcej

 8. Badania nad klientami firm udzielających pożyczek gotówkowych

  Kryzys finansowy, wysoka stopa bezrobocia, oraz brak dostępu do kredytów bankowych skłoniły miliony Amerykanów, aby zapukać do drzwi firm udzielających pożyczki gotówkowe. Kto decyduje się na tego typu pożyczki, które na pierwszy rzut oka wydają się bardzo drogie? Zgodnie z badaniami ośrodka Pew Charitable Trust przeprowadzonymi w tym roku, 12 milionów Amerykanów korzysta z pożyczek gotówkowych przynajmniej raz w roku. Średnio, pożyczkobiorcy biorą osiem pożyczek o wartości 375 dolarów i płacą odsetki o wartości do 520 dolarów.

  Czytaj więcej

 9. Zdobywanie leadów

  Kiedy pracujesz w marketingu internetowym, Twoim głównym zadaniem jest pozyskanie możliwie wysokiej liczby leadów. Musisz starać się zwiększać nie tylko ich ilość, lecz także, co nawet bardziej istotne - jakość. Leady dobrej jakości można sprzedaż po wyższej cenie. Wysoka wycena Twoich leadów potwierdza także to, że Twój ruch jest wysokiej klasy.

  Czytaj więcej

 10. Śledzenie leadów (tracking)

  Dlaczego śledzenie leadów jest tak ważne dla Twojej strony internetowej? Odpowiedź jest bardzo prosta – śledzenie leadów dostarcza Ci statystyk, które możesz później analizować. Daje Ci to możliwość poprawy zarówno zawartości strony, jak i powierzchni reklamowej. Bez analizy statystyk nie dowiesz się która kampania konwertowała najlepiej ze wszystkich. Jest to niezwykle istotna kwestia jeśli chcesz zmonetyzować swój ruch w najlepszy możliwy sposób.

  Czytaj więcej